Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd fase 2 najaar 2022. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Scheids speelt in
29-10-2022 11:30 Wykels Hallum JO19-1 GAVC JO19-1 Jurjen Spoelstra 2
29-10-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-2JM SJO RSC JO13-1 Jan Koolhof 2
29-10-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Blija JO11-1JM Bjorn Dijkstra 1
           
05-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO17-1JM Birdaard FC JO17-1JM Durk Bremer  
05-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO14-1JM Amelandia JO14-1JM Peter Brouwer 4
05-11-2022 10:45 Wykels Hallum JO13-1JM Friesland JO13-1JM Kevin Dijkstra 1
05-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-2 Ludo de Vries 4
05-11-2022 10:30 Wykels Hallum JO10-1 MKV'29 JO10-1 Roan Lap jo19
05-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 VCR JO9-1JM Karim Quintich 3
05-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Ouwe Syl JO8-1 Jordy Spijkerman 2
           
12-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM Noordbergum JO15-1 Jorrit Bergsma 2
12-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-2JM Monnik De JO13-1JM Jan Koolhof 2
12-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 FC Burgum JO11-2 Johannes Veenstra 3
12-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Wardy JO8-1 Jochum Yska  
           
19-11-2022 12:00 Wykels Hallum JO19-1 ST Veenwouden/Zwaagwesteinde JO19-1 Jelmer Grasman 4
19-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO17-1JM VC Trynwalden JO17-3 Durk Bremer  
19-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO14-1JM ST CVO/Ouwe Syl JO14-1 Izaäk van der Schaaf 2
19-11-2022 10:45 Wykels Hallum JO13-1JM SJO DFC JO13-2 Johan Adema 4
19-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Zwaagwesteinde JO11-2 Jens Rijpstra jo19
19-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Friesland JO10-2JM Hillebrand Wip 3
19-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Be Quick JO9-3 Jesse Leemburg jo19
           
26-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM VCR JO15-2 Gwen Dijkstra 1
26-11-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-2JM Be Quick D JO13-2 Jan Koolhof 2
26-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 S.C. Stiens JO11-1 Gerrit Pieter Hellema jo19
26-11-2022 10:30 Wykels Hallum JO10-1 Leeuwarder Zwaluwen JO10-1 Feitze Peenstra 3
26-11-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 S.C. Stiens JO8-1 Jan Gerrit Hellema jo19
           
02-12-2022 19:30 Wykels Hallum Dames Poulewedstrijden Pytrick van der Molen & Marten Valk jo19
           
03-12-2022 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Harlingen JO19-1 Hille Jan Hellema 2
03-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO17-1JM Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 Durk Bremer  
03-12-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-1JM V en V'68 JO13-1 Erwin Fokkema 3
03-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Ternaard JO11-1 Gijs de Groot jo19
           
10-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO17-1JM SJO Warga WWS JO17-1 Durk Bremer  
10-12-2022 10:45 Wykels Hallum JO15-1 JM Hardegarijp JO15-2 Erik Niemarkt 1
10-12-2022 10:15 Wykels Hallum JO14-1JM Be Quick D JO14-1 Eelco Bijlstra 2
10-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Marrum JO13-1 Jan Koolhof 2
10-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 V en V'68 JO11-1 Daniek Brouwer 2
10-12-2022 10:30 Wykels Hallum JO10-1 Leovardia JO10-2 Diederik Everts 4
10-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Kollum JO9-2 Bote Houtsma 2
10-12-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 csv Be Quick Dokkum JO8-3JM Cor Poelstra 4