Trainer Arend Doldersum verlengt bij Wykels Hallum jeugd en dames


6 mei 2022

Het contract met Arend Doldersum uit Menaam, de trainer van de dames en coördinator van de jeugdopleiding (onderbouw) is met een jaar verlengd. Hij zal dus ook in het seizoen 2022-2023 aan onze vereniging verbonden blijven.

De jeugdcommisie en de vrouwen van Wykels Hallum hebben er alle vertrouwen in dat Arend ook komend seizoen vol overgave zich blijft inzetten om het vrouwen- en jeugdvoetbal bij onze vereniging naar een hoger plan te brengen. De ervaren trainer geeft zelf aan het prima naar de zin te hebben in Hallum en is naast de trainingsuren ook op de zaterdagochtenden vaak aanwezig bij de wedstrijden. Een man met hart voor het voetbal en dat hebben we nodig bij onze club!

Bestuur en jeugdcommissie Wykels Hallum


Terug naar overzicht