Hulde aan onze vrijwilligers!


12 december 2020

Dankzij hun leiders en trainers hebben al onze jeugdleden de afgelopen weken naast de doordeweekse trainingen ook op de zaterdag trainingen kunnen volgen.

Op de foto de meeste trainers en leiders van de teams t/m de JO-10 samen met Hoofd Jeugdopleidingen Maarten de Jong. Naast deze vrijwilligers waren er ook veel andere leiders, trainers en leden van de Jeugdcommissie steeds actief op het trainings- en voetbalveld om de jeugd in deze bijzondere en competitieloze periode de gelegenheid te geven om in beweging te zijn en plezier te beleven.
Hulde aan al die vrijwilligers!

De winterstop is inmiddels ingegaan, we hopen dat het aantal Corona-besmettingen afneemt en dat we elkaar snel weer kunnen treffen op en langs het veld. Allen fijne feestdagen en een goede jaarwisseling toegewenst. En: denk om jezelf en om de ander!

Bestuur en Jeugdcommissie sv Wykels Hallum


Terug naar overzicht