Doneer een bal voor Wykels Hallum!


24 maart 2024

Kortgeleden zijn we bij Wykels Hallum gestart met de Ballenactie. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging zodat onze jeugd en senioren in het nieuwe seizoen weer met nieuw materiaal kunnen beginnen. Help je mee?

De aanschaf van nieuwe ballen is altijd een hele uitgave. Daarom komen we in actie!

Iedereen die onze club een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan de vereniging. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon kan blijven rollen bij Wykels Hallum.

Doneer een bal
Klik op onderstaande link om een bal te doneren:
www.ballenactie.nl/svwykelshallum

Actie doorsturen
Ken je iemand anders die zou kunnen helpen? Stuur de actie gerust door!


Terug naar overzicht