Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd voorjaar 2019. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Scheids speelt in
9-2-2019 9:00 Wykels Hallum JO16-2G Wardy JO16-1G Andries Groenewoud 3e
9-2-2019 10:45 Wykels Hallum JO14-1 Amelandia JO14-1G Andele Hellema 2e
9-2-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 S.F. Deinum JO11-1 Arjan van der Wal 3e
9-2-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 V en V'68 JO10-1 Bjorn Dijkstra 1e
9-2-2019 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Ternaard JO9-1 Bernd Everts 2e
           
           
16-2-2019 10:30 Wykels Hallum JO19-1 ST Holwerd/Blija JO19-1 Cor Poelstra 4e
16-2-2019 11:30 Wykels Hallum JO16-1G VVT JO16-1 Christiaan Donga 2e
16-2-2019 9:00 Wykels Hallum JO13-1 S.F. Deinum JO13-1 Daniek Brouwer 2e
16-2-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-3 Diederik Everts 4e
16-2-2019 10:15 Wykels Hallum JO8-1 FVC JO8-2 Doeke Yska 1e
           
           
    BEKERWEDSTRIJD      
23-2-2019 10:45 Wykels Hallum JO14-1 SC Bolsward JO14-1 Eelco Bijlstra 1e
           
           
9-3-2019 11:30 Wykels Hallum JO16-1G Geel Wit JO16-1 Eise Jan de Vries 3e
9-3-2019 9:00 Wykels Hallum JO13-1 Franeker SC JO13-2 Andries Veenstra 2e
9-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-1 Geel Wit JO11-1 Erik Niemarkt 1e
9-3-2019 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Friese Boys JO9-1 Feitze Peenstra 3e
9-3-2019 9:00 Wykels Hallum JO8-1 Wardy JO8-1 Erven Hessel Swart JO-19
           
           
16-3-2019 10:30 Wykels Hallum JO19-1 Leovardia JO19-2 Gwen Dijkstra 1e
16-3-2019 8:30 Wykels Hallum JO16-2G Amelandia JO16-1 Hille Jan Hellema 2e
16-3-2019 11:30 Wykels Hallum JO14-1 VVT JO14-1 Izaak van der Schaaf 2e
16-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO13-2 Oostergo JO13-1 Jan Paulus van der Meulen 2e
16-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 GAVC JO11-2 Jan Redmer Koolhof 2e
16-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 VVT JO10-1 Jan Swart 2e
           
           
23-3-2019 11:30 Wykels Hallum JO16-1G AVC JO16-1 Robin van der Meer 1e
23-3-2019 9:00 Wykels Hallum JO13-1 Nicator JO13-2G Jelmer Heins JO-19
23-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-1 S.C. Stiens JO11-2 Govanny Regnerus JO-19
23-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-1 Be Quick D JO9-1G Gustavo Witteveen JO-19
23-3-2019 10:15 Wykels Hallum JO8-1 SJO Broekster Walden JO8-1G Iris Dijkmeijer JO-19
           
           
6-4-2019 10:30 Wykels Hallum JO19-1 SJO Broekster Walden JO19-2 Jeroen Nouwen 2e
6-4-2019 11:30 Wykels Hallum JO16-1G Twijzel SC JO16-1G Jelmer Jeroen Koolhof 1e
6-4-2019 9:00 Wykels Hallum JO13-1 SSS'68 JO13-1G Jesse Ponne 3e
6-4-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-1 Ropta Boys JO11-1 Jochum Yska 3e
6-4-2019 9:00 Wykels Hallum JO8-1 Franeker SC JO8-2 Johan Krol 3e
           
           
13-4-2019 9:00 Wykels Hallum JO16-2G Friesland JO16-1 Johannes Veenstra 3e
13-4-2019 10:45 Wykels Hallum JO14-1 Frisia JO14-1 Jordy Johan Thomas Spijkerman 2e
13-4-2019 10:15 Wykels Hallum JO13-2 Jacob St. JO13-1 Jurjen Spoelstra 2e
13-4-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 AVV JO11-1 Karsten Hiemstra 4e
13-4-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Drachtster Boy JO10-5G Kevin Dijkstra 1e
13-4-2019 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Lauwers De JO9-1G Kjeld Heslinga 2e
           
           
4-5-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Zeerobben JO19-2 Leon Jan Koolhof 3e
4-5-2019 9:00 Wykels Hallum JO16-2G Tzum JO16-1 Jelmer Grasman 2e
4-5-2019 10:45 Wykels Hallum JO14-1 AVC JO14-2 Marc Frankena 4e
4-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO13-2 Zwaagwesteinde JO13-2G Krijn Dijkstra 3e
4-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 DTD JO11-1 Ludo de Vries 1e
4-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Suameer JO101-G Odartey Vanderpuye 3e
           
           
11-5-2019 9:00 Wykels Hallum JO13-1 Leovardia JO13-3 Pieter Tadema 4e
11-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-2 Nick Brandsma JO-19
11-5-2019 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Buitenpost JO9-2 Lucas Krol JO-19
11-5-2019 9:00 Wykels Hallum JO8-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO8-2 Kris Lap JO-19
           
           
18-5-2019 10:30 Wykels Hallum JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-4 Peter Jan Schuts 1e
18-5-2019 8:30 Wykels Hallum JO16-2G Jistrum JO16-1 Pier Prins 4e
18-5-2019 11:30 Wykels Hallum JO14-1 Dokkum JO14-1 Reinder Algera 1e
18-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO13-2 Buitenpost JO13-2 Remco Touber 3e
18-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO11-2 Leovardia JO11-3 Renze Vellema 3e
18-5-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Eastermar JO10-1 Rinze van der Schaaf 4e