Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd regiocup 2021. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Scheids speelt in
05-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO15-1 SSS'68 JO15-1G Kjeld Heslinga 4
05-06-2021 10:30 Wykels Hallum JO14-1G Blauw Wit '34 JO14-3 Kevin Dijkstra 1
05-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Minnertsga JO10-1G Jurjen Spoelstra 2
05-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Frisia JO9-3 Jorrit Bergsma 1
05-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Frisia JO8-5 Erik Post 3
05-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO7-2 Ouwe Syl JO7-1 Jordy Spijkerman 2
           
12-06-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1G MKV'29 JO13-1 Johannes Veenstra 4
12-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Dokkum JO12-1 Jochum Yska 4
12-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO12-2G Blija JO12-1 Jeroen Nouwen 2
12-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Zeerobben JO11-1 Jelmer Koolfhof 2
12-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2G Ouwe Syl JO10-1G Jelmer Heins 2
12-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Wardy JO9-1 Jelmer Grasman 2
12-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO9-3 CVO JO9-1 Jan Koolfhof 2
12-06-2021 10:00 Wykels Hallum JO7-1 MKV'29 JO7-1 Izaäk van der Schaaf 2
           
19-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO15-1 SC Berlikum JO15-1 Hille Jan Hellema 1
19-06-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1G Nicator JO13-1G Gwen Dijkstra 1
19-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Frisia JO11-1 Feitze Peenstra 4
19-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO9-3 ST Stiens/DTD JO9-3 Gijs de Groot JO19
19-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO7-2 CVO JO7-1G Hillebrand Jan Wip JO19
           
26-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1G Nicator JO17-1 Erwin Fokkema 4
26-06-2021 10:30 Wykels Hallum JO14-1G ST Blija/Holwerd/Ternaard JO14-1 Erik Niemarkt 1
26-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Wardy JO12-1 Eise Jan de Vries 4
26-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Frisia JO10-1 Doeke Yska 4
26-06-2021 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Jacob St. JO9-1 Desmond Louwerens 1
26-06-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Holwerd JO8-1 Erik Post 3
26-06-2021 08:30 Wykels Hallum JO7-1 Franeker SC JO7-3 Daniek Brouwer 2