Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd najaar 2020 (fase1). Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Scheids speelt in
05-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO11-1 ST Stiens/DTD JO11-2 Klaas Harrent Kuiken 1e
05-09-2020 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Be Quick D JO10-2 Thomas Krol 2e
05-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO10-2G Nicator JO10-2G Thomas Niemarkt 2e
           
12-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Wardy JO12-1 Wouter de Beer JO19
12-09-2020 11:55 Wykels Hallum JO12-2G SSS'68 JO12-1G Patrick Riemersma 4e
12-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO9-1 VC Trynwalden JO9-1 Thomas Melake JO19
12-09-2020 11:55 Wykels Hallum JO9-2G ST Stiens/DTD JO9-2 Odartey Vanderpuye 4e
           
19-09-2020 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Wardy JO19-1 Rintje Bosch 2e
19-09-2020 10:30 Wykels Hallum JO14-1G Jacob St. JO14-1G Robin van der Meer 3e
19-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Leeuwarder Zwaluwen JO12-2 Thijs de Vries JO19
19-09-2020 10:15 Wykels Hallum JO12-2G Minnertsga JO12-1G Rinze van der Schaaf 3e
19-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Leovardia JO11-2 Sytze Jouta JO19
19-09-2020 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Marrum JO10-1 Sjouke van der Hem JO19
19-09-2020 10:15 Wykels Hallum JO9-2G VC Trynwalden JO9-2 Sjoerd Wagenaar JO19
19-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO7-1 Hardegarijp JO7-1 Roan Lap JO19
19-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO7-1 VC Trynwalden JO7-1 Pytrick van der Molen JO19
           
26-09-2020 10:15 Wykels Hallum JO17-1G SJO Feanstars JO17-3 Sieger de Vries 1e
26-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 Remco Prins 1e
26-09-2020 10:30 Wykels Hallum JO13-1G Leovardia JO13-2 Reinder Algra 1e
26-09-2020 09:00 Wykels Hallum JO10-2G Leeuwarder Zwaluwen JO10-2 Pieter Tadema 3e
           
03-10-2020 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Frisia JO19-3 Pier Prins 3e
03-10-2020 10:30 Wykels Hallum JO14-1G Oosterlittens JO14-1 Peter Brouwer 3e
03-10-2020 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Blauw Wit '34 JO12-4 Mohamad Ans Alsmasri JO19
03-10-2020 10:15 Wykels Hallum JO12-2G VSV '31 JO12-1G Nick Brandsma 1e
03-10-2020 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Frisia JO9-5 Peter Jan Schuts 1e
03-10-2020 09:00 Wykels Hallum JO7-2 Anjum JO7-1G Marten Valk JO19
03-10-2020 09:00 Wykels Hallum JO7-2 Ternaard JO7-1 Marlo Lolkema JO19
           
10-10-2020 10:15 Wykels Hallum JO17-1G Anjum JO17-1 Krijn Dijkstra 4e
10-10-2020 09:00 Wykels Hallum JO15-1 Frisia JO15-2 Lucas Krol 2e
10-10-2020 10:30 Wykels Hallum JO13-1G S.F. Deinum JO13-1 Kris Lap 2e