Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd najaar 2019. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Scheids speelt in
21-09-2019 09:30 Wykels Hallum JO17-1G Harlingen JO17-1 Feitze Peenstra 4e
21-09-2019 11:05 Wykels Hallum JO16-1G Hardegarijp JO16-1 Durk Bremer  
21-09-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 VC Trynwalden JO14-1 Geart de Swart 4e
21-09-2019 10:30 Wykels Hallum JO13-1 Harlingen JO13-1 Gwen Dijkstra 1e
21-09-2019 10:15 Wykels Hallum JO12-2G SJO DFC JO12-2 Hille Jan Hellema 2e
21-09-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Oostergo JO11-1 Izaäk van der Schaaf 2e
21-09-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Kollum JO10-1 Jan Paulus van der Meulen 2e
21-09-2019 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Ouwe Syl JO9-1 Jan Redmer Koolhof 2e
           
28-09-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Buitenpost JO19-2 Jan Swart 2e
28-09-2019 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Leovardia JO12-2 Jelmer Grasman 2e
28-09-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-2G SJO Broekster Walde JO9-1 Jesse Ponne 4e
28-09-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 VC Trynwalden JO8-1 Jelmer Heins JO19
           
04-10-2019 19:30 Wykels Hallum VR1 Marrum VR1 Jochum Yska 4e
04-10-2019 20:30 Wykels Hallum VR1 Be Quick D VR4 Johan Krol 4e
           
05-10-2019 09:30 Wykels Hallum JO17-1G Zeerobben JO17-2 Johannes Veenstra 4e
05-10-2019 10:30 Wykels Hallum JO16-1G Veenwouden SC JO16-1 Durk Bremer  
05-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 VCR JO14-1G Jordy Johan Thomas Spijkerman 2e
05-10-2019 10:15 Wykels Hallum JO12-2G S.F. Deinum JO12-1 Jurjen Spoelstra 2e
05-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Ternaard JO11-1 Krijn Dijkstra 4e
05-10-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Harkemase Boys JO10-1 Karsten Hiemstra 3e
05-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Buitenpost JO9-2 Marc Frankena 3e
           
12-10-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Veenwouden SC JO19-1 Raymond  Bouwhuis 3e
12-10-2019 10:30 Wykels Hallum JO13-1 GAVC JO13-1 Reinder Algera 1e
12-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Suawoude JO12-1G Remco Greydanus 2e
12-10-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Holwerd JO9-1 Remco Touber 4e
12-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Blija JO8-1G Ludo de Vries 1e
12-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO7-1 Toernooi-vorm Govanny Regnerus & Gustavo Witteveen JO19
12-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO7-2 Toernooi-vorm Kris Lap & Lucas Krol JO19
           
19-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 ST MKV'29/Friesland JO14-1 Odartey Vanderpuye 4e
           
26-10-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Twijzel SC JO19-1 Pier Prins 3e
26-10-2019 09:30 Wykels Hallum JO17-1G Oosterlittens JO17-1 Peter Brouwer 3e
26-10-2019 11:05 Wykels Hallum JO16-1G VC Trynwalden JO16-1 Durk Bremer  
26-10-2019 10:30 Wykels Hallum JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 Peter Jan Schuts 1e
26-10-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Ternaard JO9-1 Pieter Tadema 3e
26-10-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Birdaard FC JO8-1 Mohamad Ans Almasri JO19
           
02-11-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 V en V'68 JO19-1 Rinze van der Schaaf 3e
02-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 Nicator JO14-1 Rintje Bosch 2e
02-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Frisia JO12-3 Robin van der Meer 2e
02-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Marrum JO9-1 Ruben de Vries 2e
02-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 SJO Broekster Walden JO8-1G Nick Brandsma JO19
           
09-11-2019 09:30 Wykels Hallum JO17-1G Irnsum JO17-1 Sieger de Vries 1e
09-11-2019 10:30 Wykels Hallum JO13-1 SC Berlikum JO13-1 Stefan Homsma 1e
09-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO12-2G Marrum JO12-1 Thomas Krol 2e
09-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 VIOD JO11-1G Thomas Melake JO19
09-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Zwaagwesteinde JO9-1 Remco Prins JO19
           
16-11-2019 10:30 Wykels Hallum JO16-1G Geel Wit JO16-1 Durk Bremer  
16-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 SSS'68 JO14-1G Tiemen Noordhof  4e
16-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO12-2G FVC JO12-1 Yne Peter Terpstra 3e
16-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Geel Wit JO11-1 Youri Merkus 1e
16-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 SJO Feanstars JO10-2 Wietze Koning 4e
16-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Kollum JO9-1 Thomas Niemarkt JO19
           
23-11-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Minnertsga JO19-1 Andele Hellema 2e
23-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Hardegarijp JO12-2 Willem Pieter Regnerus JO19
23-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO9-2G Be Quick D JO9-2G Andries Groenewoud  4e
23-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Wardy JO8-1 Willem Hellema JO19
           
30-11-2019 10:30 Wykels Hallum JO16-1G Zwaagwesteinde JO16-1 Durk Bremer  
30-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 Scharnegoutum'70 JO14-1 Andries Veenstra 2e
30-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO12-2G Amelandia JO12-1G Arjan van der Wal 4e
30-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-2 Bas de Groot 1e
30-11-2019 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Opende JO10-1 Bjorn Dijkstra 1e
30-11-2019 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Geel Wit JO9-1 Daniek Brouwer 1e
           
07-12-2019 11:30 Wykels Hallum JO19-1 FC Burgum JO19-2 Cor Poelstra 3e
07-12-2019 09:30 Wykels Hallum JO17-1G Birdaard FC JO17-1 Dirk Prins 3e
07-12-2019 10:30 Wykels Hallum JO13-1 Franeker SC JO13-2 Carlo Schambach 1e
07-12-2019 09:00 Wykels Hallum JO12-1G Blauw Wit '34 JO12-2 Bote Houtsma JO19
07-12-2019 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Be Quick D JO11-3G Aan van der Meulen JO19
07-12-2019 09:00 Wykels Hallum JO8-1 WTOC JO8-1G Wouter de Beer JO19
           
14-12-2019 09:00 Wykels Hallum JO14-1 Dokkum JO14-1 Doeke Yska 1e