Wykels Hallum Voetbalclub

Deel deze pagina:  

In december, januari en februari doen de meeste jeugdteams weer mee aan het Waed en Ie toernooi wat wordt gehouden in de sporthallen in Stiens en Ferwert met de clubs uit onze regio. De indeling van onze teams is te vinden op deze pagina. Onderaan de pagina staat een link naar het speelprogramma.

JO17




Team 1

Team 2

Nick Brantsma
Jelmer Heins
Bote Houtsma
Gustavo Witteveen
Lucas Krol
Kris Lap
Remco Prins
Thomas Melake
Erven Hessel Swart
Aan van der Meulen
Iris Dijkmeijer
Reinder Vellema
Thomas Niemarkt
Willem Pieter Regnerus
Willem Hellema









Leiders Rienk Prins




Wietske Houtsma









JO15




Team 1

Team 2

Gijs de Groot
Sander Prins
Jelmer Olivier
Marlo Lolkema
Jari Tristan Ruizendaal
Roan Lap
Sjoerd Wagenaar
Sjouke van der Hem
Jan Douwe Zijlstra
Sytze Jouta
Wouter de Beer
Pytrick vd Molen



Jordi Polet
Leiders Andre Polet




Feike Wagenaar









Team 3

Team 4

Elmar Adema
Redmer Kramer
Raychel Veenstra
Hillebrand Jan Wip
Anneke vd Schaaf
Mohamad Ans Almasri
Anne- Hilda Groenewoud
Marten Valk
Hieke Fahner
Bram de Vries
Thijs de Vries
Jan Gerrit Hellema
Roan Brouwer



Adwin Roelof Swart









Leiders Jurjen Bijlsma




Sandra Visser









JO13




Team 1

Team 2

David Chatjanian
Abd Airhman Almasri
Jeroen Frankena
Sym Willem de Vries
Gerrit Pieter Hellema
Jesse Leemburg
Evan vd Bij
Jens Rijpstra
Jesse Peter Wip
Samuel vd Schaaf
Sven vd Schaaf
Freerk Jan Havinga
Wilco Terpstra









Leiders Sjoerd de Vries




Hille Hellema









JO11




Team 1

Team 2

Stefan Leemburg
Levy Brouwer
Jelco Buursma
Tjeerd Johannes Binnema
Eelco Meijer
Annika de Haan
Hielke Kloosterman
Mees Reerink
Fedde de Beer
Shi Meng
Jelke Wijbenga
Feije vd Veer
Willem Havinga
Dinand Steegstra
Tom Lap
Matthijs Pasma






Leider Jeroen Leemburg
Leiders Cor vd Veer




Fiona Steegstra






Team 3




Jesse Borger



Rick Rozendaal



Ate Bote Hellema



Douwe Tiede Anema



Sido Polet



Maarten Hellema



Tymen Gerrit de Vries



Iris Terpstra



Gerjan Dankmeijer



Ytzen Hofman









Leiders Gerrit Hellema




Herman Borger









JO9




Team 1

Team 2

Jayson Huizenga
Dylano Verschuren
Thys op de Kelder
Thomas Tjitze Germerraad
Yenthe Maan
Rien Jurre Jensma
Delano Gloudemans
Stef Adema
Jon Eise de Vries
Ilian Jorn de Graaf
Dirk Noordenbos
Sietse Hoekstra
Jelle Stienstra
Yme Jan Hellema



Hidde Mark Bruinsma
Leider Michael Huizenga






Leiders Ferry Verschuren




Theo Germerraad
Team 3




Hendrik Zuidema



Ivar van der Woude



Yme Jongbloed



Brian Oosterhof



Brian van der Helm



Jair Gloudemans



Hidde Jongbloed



Jarno Dijkstra









Leiders Feike Zuidema




Siemen van der Woude









JO7




Team 1

Team 2

Hedser Wybe de Vries
Wesley Luc Slager
Sytze Wybenga
Ruben de Haan
Leanne Isa Maan
Warner Visser
Chris Bremer
Jelte Hemrica
Sian Post Reserve Pieter Noordenbos Reserve






Leiders Pieter Slager




Wybe Wijbenga







 

Programmaboekje Wykels Hallum Waed en Ie toernooi.pdf   277.59 KB
U bent hier:
Pagina delen
Website en design door AddNoise internet & design