Wykels Hallum Voetbalclub

Deel deze pagina:  

De scheidsrechterslijst voor de wedstrijden van de jeugd is nu ook beschikbaar. Verzoek aan de leiders van alle jeugdteams is om tijdig contact te zoeken met de scheidsrechter over de geplande beker- of competitiewedstrijd. Bij verhindering dienen de geplande scheidsrechters zelf vervanging te zoeken binnen de selecties van het 1e, 2e, 3e of 4e elftal. De tel.nrs. van de leiders van de senioren en JO19-1 staan onderaan deze pagina.

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Elftal
2 sept 11:30 Wykels Hallum JO17-1 – DTD JO17-1 Feitze Peenstra 3e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO15-1 – St. Annaparochie JO15-2 René Roersma 4e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO13-2 – St. Annaparochie JO13-3 Wytze Touber 3e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO11-2 – St. Jacob JO11-2G Erik Niemarkt 1e BEKER
5 sept 19:00 Wykels Hallum JO9-1 – SC Berlikum JO9-1 Andries Veenstra 2e BEKER

19:00 Wykels Hallum JO8-1 – SC Berlikum JO8-1 Bennie Bosma   BEKER

9 sept 12:30 Wykels Hallum JO19-1 – Zwaagwesteinde JO19-1 Dirk Prins 4e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO15-2 – Anjum JO15-1 Johan Krol 3e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO13-1 – Marrum JO13-1 Erik Post 4e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO11-1 – St. Jacob JO11-1 Youri Merkus 1e BEKER

09:00 Wykels Hallum JO10-1 – St. Annaparochie JO10-1 Kjeld Heslinga 2e BEKER

09:00 Wykels Hallum JO10-2 – Blauw Wit '34 JO10-6 Ruben de Vries 1e BEKER

16 sept 11:30 Wykels Hallum JO17-1 – S.C. Stiens JO17-2 Eise Mentje de Vries 1e BEKER

10:00 Wykels Hallum JO15-2 – VCR JO15-1 Peter Brouwer 4e BEKER

09:00 Wykels Hallum JO10-2 – St. Annaparochie JO10-2 Eise Jan de Vries 3e BEKER

09:00 Wykels Hallum JO9-1 – Marrum JO9-1 Remco Greydanus 2e BEKER


23 sept 11:30 Wykels Hallum JO17-1 ST Holwerd/Blija JO17-1 Andries Veenstra 2e

11:30 Wykels Hallum JO15-2 ST WTOC/Oostergo JO15-1 Remco Touber 3e

10:00 Wykels Hallum JO13-1 VCR JO13-2G Desmond Louwerens 1e

09:00 Wykels Hallum JO11-2 Frisia JO11-13 Siebe Vellema 2e

10:00 Wykels Hallum JO10-1 Zwaagwesteinde JO10-1 Eelco Homsma 4e





 
30 sept 12:30 Wykels Hallum JO19-1 SJO Broekster Walden JO19-2d Jan Swart 2e

09:00 Wykels Hallum JO15-1 Ropta Boys JO15-2 Jochum Yska 3e

12:30 Wykels Hallum JO13-2 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-3 Doeke Yska 2e

10:00 Wykels Hallum JO11-1 Rijperkerk JO11-2 Reinder Algera 1e

09:00 Wykels Hallum JO9-1 S.C. Stiens JO9-2 Jesse Ponne 3e

09:00 Wykels Hallum JO8-1 SC Berlikum JO8-1 Yne Peter Terpstra 4e





 
07-okt 11:30 Wykels Hallum JO17-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 Jan Swart 2e

12:30 Wykels Hallum JO13-2 Blauw Wit '34 JO13-8 Diederik Everts 4e

09:00 Wykels Hallum JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Meindert Dijkstra 2e

10:00 Wykels Hallum JO10-1 Dokkum JO10-1G Herman Fokkema 4e

09:00 Wykels Hallum JO9-1 Hardegarijp JO9-2 Andries Groenewoud 3e
  10:00 Wykels Hallum JO7-1 VC Trynwâlden JO7-1 Govanny Regnerus JO19-1
  10:15 Wykels Hallum JO7-1 FC Birdaard Govanny Regnerus JO19-1


14-okt 12:30 Wykels Hallum JO19-1 Zwaagwesteinde JO19-1 Bennie Bosma  

11:30 Wykels Hallum JO15-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 Edwin Koolhof  

10:00 Wykels Hallum JO13-1 Be Quick D JO13-4 Ludo de Vries 1e

10:00 Wykels Hallum JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 Jan Harke Bremer 4e

10:00 Wykels Hallum JO10-1 FVC JO10-1 Odartey Vanderpuye 3e

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Frisia JO8-2 Stefan Homsma 1e
           
           
18-okt 18:30 Wykels Hallum JO11-1 St. Jacob JO11-1 Youri Merkus 1e
21-okt 11:30 Wykels Hallum JO15-2 Anjum JO15-1 Johan Krol 3e
  10:00 Wykels Hallum JO13-1 Marrum JO13-1 Erik Post 4e
  09:00 Wykels Hallum JO10-2 Geel Wit JO10-2 Jelmer Grasman 2e




   
28-okt 09:00 Wykels Hallum JO19-1 Drachten JO19-3 Peter Brouwer 4e

11:00 Wykels Hallum JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-3 Pier Prins 4e

09:00 Wykels Hallum JO15-1 Frisia JO15-4 Rinse Vellema 3e

10:30 Wykels Hallum JO13-2 Zeerobben JO13-5 Bennie Bosma  

12:15 Wykels Hallum JO11-2 Blija JO11-1 Erik Post 4e

11:00 Wykels Hallum JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-6 Bjorn Dijkstra 1e

10:00 Wykels Hallum JO9-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO9-1 Pieter Tadema 2e

09:00 Wykels Hallum JO8-1 St. Annaparochie JO8-1 Leon Koolhof 2e
           
1-nov 19:00 Wykels Hallum JO15-1 FVC JO15-2 Anton Wiersma 1e
4-nov 11:30 Wykels Hallum JO15-2 Amelandia JO15-1G Sjoerd v/d Schaaf  

10:00 Wykels Hallum JO13-1 Birdaard FC JO13-1 Sieger de Vries 1e

10:00 Wykels Hallum JO11-1 SJO Warga WWS JO11-5 Wouter de Beer JO15-1

09:00 Wykels Hallum JO10-2 Dokkum JO10-2G Jelmer Koolhof 2e
           
11-nov 11:30 Wykels Hallum JO17-1 Be Quick D JO17-3 Jurjen Bosch 1e

09:00 Wykels Hallum JO15-1 Franeker SC JO15-2 Eelco Bijlstra 1e

10:00 Wykels Hallum JO13-1 Geel Wit JO13-1 Marc Frankena 2e

09:00 Wykels Hallum JO11-2 S.C. Stiens JO11-4 Krijn Dijkstra 3e

10:00 Wykels Hallum JO10-1 St. Annaparochie JO10-1 Johannes Veenstra 3e

09:00 Wykels Hallum JO9-1 Leeuwarder Zwaluwen JO9-2M Johan Adema 4e
           
18-nov 11:30 Wykels Hallum JO15-2 SC Berlikum JO15-2 Jurjen Spoelstra 3e

10:00 Wykels Hallum JO13-2 SJO Bergum BCV Combinatie JO13-5 Rinze v/d Schaaf 4e

10:00 Wykels Hallum JO11-1 FVC JO11-3 Damien Kootstra JO19-1

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Friesland JO8-1G Bert van der Lep JO19-1
           
25-nov 11:30 Wykels Hallum JO17-1 Geel Wit JO17-1 Johan Krol 3e

11:30 Wykels Hallum JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 Wim de Vries 4e

09:00 Wykels Hallum JO13-1 Anjum JO13-1 Jaap Everts 4e

11:30 Wykels Hallum JO11-2 Ternaard JO11-2 Gwen Dijkstra 1e

09:00 Wykels Hallum JO10-2 Anjum JO10-1 Peter Jan Schuts 1e
           
2-dec 09:00 Wykels Hallum JO19-1 LSC 1890 JO19-2 Kevin Dijkstra 1e

09:00 Wykels Hallum JO15-1 SJO Bergum BCV Comb JO15-2 Cor Poelstra 4e

12:30 Wykels Hallum JO13-2 S.C. Stiens JO13-3 René Roersma 4e

09:00 Wykels Hallum JO11-2 Birdaard FC JO11-2 Pieter Dijkstra 1e

10:00 Wykels Hallum JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-3 Feitze Peenstra 3e

09:00 Wykels Hallum JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-4 Kjeld Heslinga 2e

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Franeker SC JO8-3 Bennie Bosma






9-dec 11:30 Wykels Hallum JO17-1 VCR JO17-1 Eise Jan de Vries 3e

11:30 Wykels Hallum JO15-2 Geel Wit JO15-2 Wytze Touber 3e

10:00 Wykels Hallum JO13-1 ST Oostergo/WTOC JO13-1 Remco Greydanus 2e

09:00 Wykels Hallum JO11-1 Frisia JO11-11 Jordy Spijkerman JO19-1
           
16-dec 10:00 Wykels Hallum JO13-1 Dokkum JO13-1G Eise Mentje de Vries 1e
  12:30 Wykels Hallum JO13-2 Blauw Wit '34 JO13-8 Diederik Everts 4e
  09:00 Wykels Hallum JO8-1 Blija JO8-1G Jan Corné Ruizendaal JO19-1

 

Contactgegevens leiders seniorenteams en JO19-1:

Arjen de Vries (1e elftal), 06-37014538

Marc Frankena (2e elftal), 06-36266906

André Polet (2e elftal), 06-46295748

Erwin Fokkema (3e elftal), 06-34945223

Johannes Veenstra (3e elftal), 06-20765543

Feike Zuidema (4e elftal), 0518-432950

Eelco Homsma (4e elftal), 06-11923481

Anita Ruizendaal (JO19-1), 06-15489387

Bij deze leiders zijn de telefoonnummers op te vragen van de betreffende senior- en A-juniorenspelers die zijn ingepland.

U bent hier:
Pagina delen
Website en design door AddNoise internet & design