Wykels Hallum Voetbalclub

Deel deze pagina:  

De scheidsrechterslijst voor de wedstrijden van de jeugd t/m 2 juni is beschikbaar. Verzoek aan de leiders van alle jeugdteams is om tijdig contact te zoeken met de scheidsrechter over de geplande wedstrijd. Bij verhindering dienen de geplande scheidsrechters zelf vervanging te zoeken binnen de selecties van het 1e, 2e, 3e of 4e elftal. De tel.nrs. van de leiders van de senioren en JO19-1 staan onderaan deze pagina.

31 mrt 12:30 BEKER:
Wykels Hallum JO19-1
Ropta Boys JO19-1 Tiemen Noordhof 3e elftal

11:30 Wykels Hallum JO17-1 Geel Wit JO17-1 Johan Krol 3e elftal

10:00 Wykels Hallum JO13-1 AVC JO13-1 Anton Wiersma 1e elftal






7 apr 11:30 Wykels Hallum JO17-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d Dirk Prins 4e elftal

09:00 Wykels Hallum JO15-1 Geel Wit JO15-1 Ludo de Vries 1e elftal

10:00 Wykels Hallum JO11-1 Frisia JO11-5 Jelmer Grasman 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO11-2 Leovardia JO11-5 Jochum Yska 3e elftal






14 apr 11:30 Wykels Hallum JO19-1 AVC JO19-1 Pier Prins 4e elftal

10:00 Wykels Hallum JO13-1 Franeker SC JO13-2 Jesse Ponne 3e elftal

09:00 Wykels Hallum JO13-2 Frisia JO13-8 Sieger de Vries 1e elftal

10:00 Wykels Hallum JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-4 Kevin Dijkstra 1e elftal

09:00 Wykels Hallum JO10-2 DTD JO10-1 Jan Paulus v/d Meulen 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO9-1 Ropta Boys JO9-3 Richard Gloudemans

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Franeker SC JO8-1 Leon Koolhof 2e elftal






21 apr 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Lwd. Zwaluwen JO19-2 Andries Veenstra 2e elftal

11:30 Wykels Hallum JO17-1 Be Quick D JO17-3 René Roersma 4e elftal

09:00 Wykels Hallum JO15-1 Frisia JO15-5 Eise Mentje de Vries 1e elftal

09:00 Wykels Hallum JO13-2 S.F. Deinum JO13-2G Rinse Vellema 3e elftal

09:00 Wykels Hallum JO11-2 S.F. Deinum JO11-2 Peter Jan Schuts 1e elftal

10:00 Wykels Hallum JO10-1 SJO DFC JO10-1 Jelmer Koolhof 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO10-2 Buitenpost JO10-2 Odartey Vanderpuye 3e elftal






28 apr 11:30 Wykels Hallum JO17-1 VCR JO17-1 Ruben de Vries 2e elftal

10:00 Wykels Hallum JO10-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO10-1 Krijn Dijkstra 3e elftal

09:00 Wykels Hallum JO10-2 Geel Wit JO10-2 Jan Koolhof 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Beetgum JO8-1 Desmond Louwerens 1e elftal






5 mei 10:00 Wykels Hallum JO13-1 Tzummarum JO13-1 Youri Merkus 1e elftal

09:00 Wykels Hallum JO13-2 Leeuwarder Zwaluwen JO13-2 Reinder Algera 1e elftal

10:00 Wykels Hallum JO11-1 Tzummarum JO11-1 Erik Niemarkt 1e elftal






12 mei 10:00 Wykels Hallum JO13-1 FVC JO13-4 Andries Groenewoud 3e elftal

10:00 Wykels Hallum JO11-1 St. Jacob JO11-1 Bjorn Dijkstra 1e elftal

09:00 Wykels Hallum JO9-1 VVT JO9-1G Richard Gloudemans

09:00 Wykels Hallum JO8-1 Minnertsga JO8-1 Jordy Spijkerman JO19-1






19 mei 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-3 Jan Swart 2e elftal

11:30 Wykels Hallum JO17-1 Hardegarijp JO17-2 Jurjen Spoelstra 3e elftal

09:00 Wykels Hallum JO15-1 St. Annaparochie JO15-2 Raymond Bouwhuis 4e elftal

09:00 Wykels Hallum JO13-2 MKV'29 JO13-2 Rinze van der Schaaf 4e elftal

09:00 Wykels Hallum JO11-2 Hardegarijp JO11-3 Dennis Walsma JO19-1

10:00 Wykels Hallum JO10-1 St. Annaparochie JO10-1 Jurjen Bosch 1e elftal

09:00 Wykels Hallum JO10-2 VC Trynwalden JO10-1 Govanny Regnerus JO19-1






26 mei 11:30 Wykels Hallum JO15-2 Franeker SC JO15-5 Wim de Vries 4e elftal

10:00 Wykels Hallum JO13-1 St. Annaparochie JO13-2 Jan Harke Bremer 4e elftal

10:00 Wykels Hallum JO11-1 S.C. Stiens JO11-3 Johannes Veenstra 3e elftal

09:00 Wykels Hallum JO9-1 Kollum JO9-3 Richard Gloudemans






2 juni 11:30 Wykels Hallum JO19-1 S.C. Stiens JO19-2 Remco Greydanus 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO11-2 S.C. Stiens JO11-5 Govanny Regnerus JO19-1

10:00 Wykels Hallum JO10-1 SC Berlikum JO10-1 Meindert Dijkstra 2e elftal

09:00 Wykels Hallum JO10-2 St. Annaparochie JO10-2 Jordy Spijkerman JO19-1

09:00 Wykels Hallum JO9-1 VIOD JO9-2G Richard Gloudemans


Contactgegevens leiders seniorenteams en JO19-1:

Arjen de Vries (1e elftal), 06-37014538

Marc Frankena (2e elftal), 06-36266906

André Polet (2e elftal), 06-46295748

Erwin Fokkema (3e elftal), 06-34945223

Johannes Veenstra (3e elftal), 06-20765543

Feike Zuidema (4e elftal), 0518-432950

Eelco Homsma (4e elftal), 06-11923481

Anita Ruizendaal (JO19-1), 06-15489387

Bij deze leiders zijn de telefoonnummers op te vragen van de betreffende senior- en A-juniorenspelers die zijn ingepland.

U bent hier:
Pagina delen

Jeugdteams

Website en design door AddNoise internet & design